Haritadan Firma Ara

Türkiye Haberleri

Esnafı Döven Turiste, Turizmcilerden Kıyak!
HaberlerTürkiye
09.45 , 28/08/2015
Web Siteniz Yok mu?
Esnafı Döven Turiste, Turizmcilerden Kıyak!
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
Türkiye Turizm Yatırımcıları Dernek Başkanı Ersoy, yaptığı açıklamada İrlanda’lı turistin yaşadığı mağduriyetten dolayı ailesiyle birlikte bir hafta misafir etmek istediklerini belirtti.
 
Geçtiğimiz hafta İstanbul Aksaray’da yaşanan olayda, İrlanda’lı turist tüm esnafı dövmüştü. İstanbul, Türkiye’ye gelen turistlerin en çok konakladıkları yerlerden birisidir. Ersoy, ‘’İrlandalı turistin mağdur edildiğini belirterek, yaşadığını talihsiz olayı hafızasından silmek ve Türk misafirperverliğini göstermek istiyoruz. Bu doğrultuda, eşi ve kendisini 1 hafta boyunca İstanbul ve Antalya’da ağırlamak istiyoruz’’ dedi.
 
ESNAFA İRLANDALI DAYAĞI
 
Geçen hafta meydana gelen dayak olayında, esnafın ve çevresindekilerin saldırılarına maruz kalan İrlanda’lı turist saldırıyı yapanları dize getirmişti. Esnaf yaptığı açıklamalarda, İrlanda’lı turistin içki almak için geldiğini içkiyi alamayınca sinirlendiğini belirtmişti. Ersoy, ‘’Öncelikle turistlerin yoğun olarak bulundukları yerlerde esnafın bilinçli olması gerekir, turistlere saygı ve hoşgörüyle yaklaşmak ona göre davranmak misafirperverliğin gereğidir. Bilinçsizce yapılan bu saldırılara gerekli cezayi işlem uygulanmalıdır ki, ülkemize gelen turistler kendilerini ülkelerinde gibi hissetsinler’’ dedi.
 
MOHAMMED FADEL DOBBOUS ‘’TÜRKİYE’Yİ ÇOK SEVİYORUM’’
 
Kuveyt asıllı İrlanda’lı Dobbous, kendisinin de müslüman olduğunu, Türkiye’yi çok sevdiğini belirtti. Sosyal medyayı da sallayan Dobbous, başına gelenleri talihsizlik olduğunu niteleyerek ben sadece kendimi savundum dedi.  Doobous, böyle bir saldırıyla hiç karşılaşmadığını belirtti. İrlandalı turistin avukatlığını üstlenen Gökhan Cindemir ise, olayla ilgili suç duyurunda bulunduklarını belirtti.
 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
 
Bu haber 5065 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Kavga#Esnaf#İstanbul#Turist#İrlandalı
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER