Haritadan Firma Ara

Türkiye Haberleri

Andy-Ar'dan, Bomba Seçim Anketi
HaberlerTürkiye
13.49 , 16/09/2015
Web Siteniz Yok mu?
Andy-Ar'dan, Bomba Seçim Anketi
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
ANDY-AR araştırma şirketi başkanı Faruk Acar, seçmenin Bahçeli’nin sergilediği kararlı tutumu olumlu bulduğunu ve seçmenin MHP’ye yöneldiğini belirtti. Başkan Acar,’’ Ülkenin yaşadığı durumlardan vatandaşların milliyetçi duygularının daha ön plana çıktığı bir zamanı yaşıyoruz’’ dedi.
 
7 Haziran’da yapılan seçimler sonucunda AK Parti tek başına iktidarlığı kaybetti. Yapılan görüşmeler sonucunda koalisyonunda kurulamaması tekrar seçim sandığı kurulmasına karar verildi. 1 Kasım ülkemiz için seçim günü. Erken seçim için partilerin çalışmaları hız kesmeden devam etmekle birlikte anket şirketleri de yapılan anketlerle seçmenin nabzını tutuyor. 
 
ANDY-AR anket şirketi de, MHP’nin oylarında yükselme olduğunu, 3 yıldır MHP’nin iktidar partisine karşı yürüttüğü tutum ve  eleştrilerin de haklı olmasının da oylarına olumlu yönde yansıdığını açıkladı. Şu anda en yüksek rakam %18 le kararsız seçmende.
 
Faruk Acar, 7 Haziran’daki seçimlerden sonra yapılan anketlerde HDP seçmeni dışındaki seçmenlerin mutsuz olduğu ortaya çıktığını belirtti. Yapılan son anketlerde seçmenin %92’sinin 7 Haziran’da hangi partiye verdiyse yine o partiye verecekleri gibi bir tablo ortaya çııktığı açıklandı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 1212 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Hdp#Mhp#CHP#Akp#şehit#Seçim#Erken#genler
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER