Haritadan Firma Ara

Çanakkale Haberleri

Çanakkale'de, Saygı Dalışı!
HaberlerÇanakkale
10.51 , 12/10/2015
Web Siteniz Yok mu?
Çanakkale'de, Saygı Dalışı!
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz

Bu yıl Çanakkale Savaşlarının 100’cü yıldönümü olması nedeni ile, Çanakkale şehitleri için farklı etkinlikler yapılmaya devam ediliyor. Çanakkale Şehitleri İçin, Çanakkale Boğazı’nda Saygı Dalışı gerçekleştirildi.

Çanakkale Şehitleri için düzenlenen dalış, Saygı dalış Grubu üyeleri tarafından düzenlendi. Etkinlik Türk Kızılay’ı tarafından yapıldı ve program Akbaş Şehitliği’nde başladı. Çanakkale Şehitleri için düzenlenen etkinliğe; Türk Kızılay Çanakkale Şube Başkanı Mehmet Kaplan, Kıyı Emniyet Müdürü İsmail Durgun, Gemi Trafik Hizmetleri Amiri Rıdvan Gezgin, öğrenciler ve askerler katıldı. Programa katılan Başkan Mehmet Kaplan, yaşamın savaştan ibaret olmadığını, çok acılar çekildiğini ifade etti. Mehmet Kaplan, hayatın yardımlaşarak daha kolay ve güzel olacağını, tüm varlıkların birbirine yardım etmek için kurgulandığını söyledi. Çanakkale Şehitleri İçin düzenlenen Saygı dalışı, Akbaş İskelesinde izlendi.

Akbaş İskelesi; İngilizlerin hastane olarak kullandığı Halep vapurunun vurulduğu noktada yapılan dalışta, dalgıçlar 12 metre derinlikte,  ’100. Yılda, Çanakkale Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz’ pankartını açmalarıyla sona erdi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
 
Bu haber 1418 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Saygı#Dalış#şehit#çanakkale
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
  Bravo Türk kızılayı  
 
kadir coşkun, 12/10/2015  
 

Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER