Haritadan Firma Ara

Tekirdağ Haberleri

3.Muhtarlarla Buluşma Toplantısı Çerkezköy'de Düzenlendi
HaberlerTekirdağ
18.57 , 17/01/2017
Web Siteniz Yok mu?
3.Muhtarlarla Buluşma Toplantısı Çerkezköy'de Düzenlendi
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
3.Muhtarlarla Buluşma Toplantısı Çerkezköy'de Düzenlendi

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 05/11/2016 tarihli genelgesi gereğince, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan “Muhtarlarla Buluşma Toplantıları” nın üçüncüsünü, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi toplantı salonunda, Çerkezköy Mahalle Muhtarlarının katılımıyla düzenlendi.
 
Toplantıda konuşan Vali Ceylan; “Muhtarlarımızla üçüncü toplantımızı Çerkezköy İlçemizde yapıyoruz. Amacımız hem tanışmak hem de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı dinleyip görüşlerinizi almak. Muhtarlarımız bizim elimiz ayağımızdır. Çerkezköy İlçemiz nüfus artışının en yoğun olduğu ilçemiz. En önemli sorunumuz eğitim ve okul, okul ihtiyacını gidermek için önümüzdeki dönemde planlamalarımız var. Eğitimin dışında uyuşturucu ile mücadele diğer öncelikli konularımızdan. Bu konuda Muhtarlarımızın desteği çok önemli. Muhtarlarımızın mahallelerinde güvenlikle ilgili hissettikleri bir sorun varsa Emniyet birimleri ve jandarma ile irtibatlı olmalarını istiyoruz. Katılımlarınızdan dolayı Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. ” dedi.
 
Vali Ceylan’ın konuşmasının ardından Muhtarlarımız söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini Vali Ceylan’a ve yetkililere ilettiler.
 
Toplantıya Vali Ceylan’ın yanı sıra; Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İl Mahalli İdareler Müdürü Aysel Erkmen, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Jandarma Komutan vekili Başçavuş Fevzi Bayram, İlçe Yazı İşleri Müdürü Muhteber Kuralay ve Muhtarlar katıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 4569 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Kırklareli#tekirdağ#çanakkale#Edirne#Çorlu#Lüleburgaz#haber#Flaş#Son#firma tümü ›
 
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER