Haritadan Firma Ara

Türkiye Haberleri

Doğmamış Bebeklerini İnternet'te Satıyorlar
HaberlerTürkiye
23.56 , 16/11/2016
Web Siteniz Yok mu?
Doğmamış Bebeklerini İnternet'te Satıyorlar
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz

Sanal ortamda kurulan bir internet sitesinde anne adayları henüz dünyaya gözlerini açmamış bebeklerini satışa çıkartıyor.

Ülkemizde sokağa bırakılan çocukları, dünyaya geldikten sonra para karşılığında veya karşılıksız verilen bebeklerle elbet hepimiz duyduk. Tüm bunlar bizi dehşete düşürürken bir de bu yüzden para kazananlar bu işi meslek edinenleri görünce olayın büyük boyutlara ulaştığı anlaşılıyor. Daha önce evlilik dışı dünyaya gelen veya bakamayacakları gerekçesi ile sanal ortamda satmaya çalışan anneler, www.evlatlikarayanlar.com internet sitesinde buluşuyorlardı. Bu site devlet tarafından kapatıldı. Fakat bebek istismarcıları durmadı. O site kapandı yerine ‘http://evlatlikarayanlar.blogspot.com.tr/’ adlı site açıldı. Akşam Gazetesi’nde yer alan haberde sitenin girişinde, çocuk ticareti yasak olduğunu, hukuksal olarak ticari yardımlaşmanın yasak olduğu belirtiliyor.

Site kurucusu ve yöneticisi, böyle bir pazarlıktan habersiz olduğunu herkesin bu konuda dikkat etmesini söylemesi de gözden kaçmıyor.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 3594 defa incelenmiştir.

Etiketler: #İnternet#Sanal#Bebek#Satış
 
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER